
PREFER voor studenten TU/e-editie
Ontdek welk type ingenieur jij bent!
Ben jij benieuwd waar jouw talenten liggen als toekomstig ingenieur? Wil je meer inzicht krijgen in jouw persoonlijke vaardigheden én ontdekken welke rol het beste bij jou past in het werkveld?
Kom dan op dinsdag 10 juni van 16:00 tot 18:00 uur naar de interactieve PREFER-sessie gefaciliteerd door Young KIVI Engineers! Tijdens deze kosteloze workshop maak je kennis met het PREFER-model: een methode die jou helpt inzicht te krijgen in jouw sterke punten, professionele voorkeuren en ontwikkelmogelijkheden als ingenieur en zal er gezamenlijk met de facilitator gereflecteerd worden op de uitkomsten van een test die je aan het begin van de sessie zult maken. Zie voor meer informatie deze link: PREFER voor studenten - Persoonlijke Vaardigheden - Young KIVI Engineers.
De sessie is gratis toegankelijk voor studenten (incl. een koud biertje!), maar aanmelden is gewenst vanwege het beperkte aantal plaatsen.
